QRSS - powolna telegrafia
Odbiór (a nie dekodowanie) przez ARGO to tez klasyka gatunku.
Nie ma tu nic z dekodowania. Po prostu filtry cyfrowe w programie wycinają interesujący fragment, wzmacniają go i sygnał jest rysowany na ekranie. Dekoderem jest człowiek odczytujący przekaz.
Konstrukcja nadajnika to zawsze fajna wprawka z trzymania lutownicy.
Zmian częstotliwości przy tak prostych konstrukcjach nie czepiam się bo znam to z doświadczenia (to jest naprawdę problem do rozwiązania).
Nawiasem mówiąc widać przy WSPR i JT9 widac jak pływa takie radio jak KX3.
Jednak zatytułowałeś swój post "program do nadawania QRSS", a o samym programie nic nie ma. Nawet ekran pokazany tylko we fragmencie.
Trochę szkoda, aczkolwiek w mojej prywatnej opinii szkoda angażować cały komputer do nadawania QRSS.
Prosty procek umozliwiający programowanie sekwencji nadawania jest mniejszy, prostszy i tańszy.
QRP Labs sprzedaje kompletne nadajniki z kontrolerami multimode za 10-19 funtów w zależności od wersji.
Niemniej jako pasja do eksperymentów tylko godne przyklaśnięcia.
Napisz chociaż w jakim języku był pisany program i moze pokaż parę screenów.

Jurek
SP1JPQ & SO1D