Pokasowaliście moje posty- to i zbanujcie mnie
No właśnie-co jest "grane" I kto tu gra ?
    sp9coo pisze:

    SQ2RJC chciałem na PW ale niestety nie ma czegoś takiego więc tu napiszę ,przycisk do moderacji nie jest do tego że Tobie coś się nie podoba temat bo od tego jest admin i moderator by zwrócili uwagę nie jakiś (o......c)chyba że jesteś z tajnych służb .Pochopnie naciskasz wszelkiego typu kneflikli i na dodatek tym się chwalisz a fe tak nie robią koledzy krótkofalowcy.Pomyśl zanim coś naciśniesz lub napiszesz.Diękuję Drogi Grzesiu

Wróciłem od kolegi krótkofalowca który ma w sufiksie prawdziwą pierwszą literkę "F" ze starego rozdania
Był zdumiony tym co mu o forum opowiedziałem. Dał mi do zrozumienia abym się nie podstawiał fałszywym "kolegom" z forum
W pół godziny omówiliśmy tyle tematów technicznych. Których na forum bym tak otwarcie i wiarygodnie nie miał możliwości przedyskutować. Dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy. Usłyszałem od niego wiele cennych porad. Można polegać na starej gwardii. Szkoda że względy zdrowotne są zaporą do częstego kontaktu z prawdziwymi krótkofalowcami.
Mamy oczywiście kontakt na Skype. Ale spotkania osobiste na żywo są nieocenione. Sama forma kontaktów klubowych jak i osobistych relacji z kolegami, jest zdecydowanie lepsza niż kontakty forumowe przypominające spotkania pod budką z piwem.

Drogi Grzesiu
Jeśli możesz, masz chwilkę czasu. To poślij mi na mojego mejla, jak to masz rozwiązane to połączenie RXa z kompem. Mnie właśnie chodziło o to aby do kompa nie przyszedł jakiś przypadkowy "pik" przepięcia i aby sygnał nie był przesterowany. Znaczy aby nie było przesterowania wejścia karty dźwiękowej. Spodziewam się też że czułość wzrośnie i niedekodowalne sygnały, głośnik via mikrofon, staną się dekodowalne.

Pozdrawiam serdecznie


  PRZEJDŹ NA FORUM