Polski oddział EPC
Janku,
Dobrze, że uruchomiłeś tu nowy impuls w temacie SP-EPC. Potwierdzam moją chęć udziału w grupie inicjatywnej.
Co do pomysłów na działanie to myślę, że po pierwsze trzeba w to wszystko włączyć osoby mające już swój wkład w EPC. Z tego co widzę, to kolega Roman SP9BFC przetłumaczył opis Ultimate EPC na j. polski - czy przypadkiem nie działają razem z Piotrem SP9TPZ? - będą potrzebna dalsze tłumaczenia w związku z tworzeniem strony www.
Ja spróbuję nawiązać kontakt z kol. Jankiem SP5BHY, który od. 19.02.2010 jest operatorem stacji SN0EPC umieszczonej na liście klubowej EPC i daje punkty do dyplomu ECSA (EPC Club Stations Award Series). Może idąc za przykładem Czechów łatwiej by było rozpocząć i prowadzić działania w oparciu o centralną stację klubową SP-EPC? Oczywiście może być więcej polskich stacji z suffixem EPC, Niemcy mają chyba 7 takich stacji klubowych - wszystko przed nami.
Następna sprawa to akcja dyplomowa, No.1 w EPC. Np. Włosi imponująco promują swoje regiony w EPC, u nas też jest się czym pochwalić. A poza tym tak jak Chorwaci czy Czesi możemy mieć swoje dyplomy poza tymi, które już są w EU EPC. To praco/czaso/chłonny temat, ale na pewno warto go rozwinąć.

Vy 73!, Tadeusz


  PRZEJDŹ NA FORUM