Polski oddział EPC
Przestudiowałem wszystko o klubie CZ EPC, pooglądałem ich dyplomy - fajna sprawa , uważam że stać nas na to aby nie-być gorszymi. Panowie do dzieła szkoda czasu załatwmy sprawę szybko , jest tu nas kilku którzy zgłosili swój akces sprawie SP EPC. Aby wszystko zadziałało musi byś grupka ludzi decydujących w temacie. Powinni to być ludzie którzy zainicjowali temat, oni tez powinni dobrać garstę tych co deklarują chęć działania a nie tylko członkostwa członkostwa w SPEPC warunek oczywisty to członkostwo w EPC. Tak jak pisze Tadeusz weźmy za wzór Czechów, centralna stacja klubowa SP-EPC tak to pierwszy ruch licencja w UKE itd.... Kierownik radiostacji i operatorzy to grupa inicjatywna, następny krok to rejestracja wszystkich chętnych do członkostwa w SPEPC i przypisanie każdemu numeru tu należy nagłośnić sprawę maksymalnie gdzie się tylko da w MK QTC, Świecie Radio przez wszystkie oddziały terenowe,kluby i oczywiście internet.
Myślę że szefem tego zrywu powinien być Janek SQ9JXB czyli nr1. Cezary SP7UKL złożył ciekawą propozycję, Heniu SP6LUP też osoba konkretna w temacie tylko trzeba mu przypisać zadanie, skoro mnie zaakceptowaliście pod nr 4 jestem gotów a będę robił co mi zlecicie. Sa tez inni w tej naszej grupie dla których znajdzie sie zajęcie. Więc co Janku startujemy ? Bierz ster i prowadź !
Ja przygotuje na wstępie deklaracje członkowska, założę adres poczty mailowej na .gmail.com tylko do spraw członkowskich, przygotuje pismo do Klubów i OT, prasy(Janek prześlę Ci do akceptacji).


  PRZEJDŹ NA FORUM