Polski oddział EPC
Janku SQ9JXB,

Mam już kontakt z Janem SP5BHY, na razie tylko telefoniczny, bo jak sam mówi jest teraz w "głębokiej puszczy". Będzie dostępny dopiero ok. 12 stycznia, wtedy spróbujemy pogadać o szczegółach (znak SN0EPC jest znakiem okolicznościowym wydanym na Janka).

Znak klubowy SP_EPC można uzyskać w UKE zgodnie z obowiązującymi przepisami, czyli obecnie może o to wystąpić instytucja wpisana do KRS (jeżeli się mylę proszę o sprostowanie). Do posiadania numeru w KRS jeszcze nam daleko, więc pozostają nam znaki okolicznościowe - każda zainteresowana osoba może wystąpić do UKE o znak z suffixem EPC.

Co do zawartości strony www.sp-epc to proponuje pamiętać o ranking stacji polskich, kompilowany z http://eu.srars.org/. Trudno będzie go aktualizować codziennie, ale może ktoś sobie i z tym poradzi?

Jurek SQ6FHP:
Piszesz o członkostwie w SP_EPC poprzez deklaracje cłonkowskie - dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ja już dawno zarejestrowałem się w EPC i mam numer członkowski.
Oddział polski EPC czy też inaczej sekcja polska EPC jest tylko nieformalną inicjatywą polskich członków EPC współpracujących z kolegami z europejskiego klubu EPC.
W SP-EPC mają obowiązywać te same zasady działania co w EPC: rejestracja nowych członków poprzez http://eu.srars.org/, numery członkowskie przydzielane zgodnie z listą EPC itd. itp.

Jeżeli tu na tym forum tworzy się coś innego, to proszę mi wyjaśnić co?
Sam już tu kiedyś proponowałem zacząć od rejestracji stowarzyszenia, ale jeżeli o to właśnie chodzi, to nazwijmy rzecz po imieniu.

73! Tadeusz sp5cqi


  PRZEJDŹ NA FORUM