UR5EQF Log
Połączenie logu z programem do digi
Witam wszystkich użytkowników eteru.

Ostatnio uruchomiłem się na emisjach cyfrowych, głównie po to, by zdobywać piękne dyplomy jakie są wydawane wesoły. Aktualnie pracuję na MixW 2.20. Słyszałem dobre opinie o tym programie UR5EQF LOG.
Sciągnąłem wersję 3.29-5, ale nie mogę go uruchomić. Wyskakuje taka informacja:
Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono racc32a.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.
Próbowałem kilkakrotnie zainstalować i nic. Program się nie uruchamia. To jest chyba callbook, ale, nie wiem co mam z tym zrobić.
Czy ktoś spotkał się z tym problemem ?
Czy najnowsza wersja jest spolszczona ?
A jak się mają potwierdzenia via LOTW na cyfrówkach ? Jaki procent w przybliżeniu radioamatorzy wysyłają potwierdzenia via LOTW, eQSL, czy przez biuro ? Te łączności cyfrowe, hi przychodzą dla mnie zbyt łatwo by wysyłać je na lewo i prawo przez biuro, wolałbym via LOTW - głównie do różnych dyplomów, a eQSL chyba mi się nie przyda (chyba, żę są również respektowane przez wydawców dyplomów, nie wiem...) Ale nie mam nic przeciwko jeśli ktoś wyśle. Na każdą staram się odpowiedzieć. Najbardziej cenię sobie łączności emisją CW, w tym karty QSL. Na razie QSL tylko przez biuro.
A jakie są Wasze opinie ? Proszę o odpowiedż.

Pozdrawiam, Grzegorz SQ6ILG


  PRZEJDŹ NA FORUM