CQ WW RTTY
No tak - rozumiem. Tylko hmmmm... z dziewczynami to jest tak jak pisałeś tylko ze ja już nie narzekam że ma cos tam mniej albo więcej lollol bo wybrałem i jest OK. Natomiast z tym MixW to jest inaczej- po prostu mam swiadomość że mu sporo brakuje, choc jest świetny. Tutaj logujesz wszystko tez myszką bo masz dobre makra i duze wygodne buttony. Brak mu włąśnie sortowania i porządnego clustera w rodzaju bandmaster,oraz podpowiedzi co mi potrzebne w zawodach. Do codziennej pracy jest wygodny nie potrzeba zmieniac MMTTY<->MMWARI a do SSB wcale- masz przeglad waterfalla na 3 kHz , wszystko duze na cały ekran.
Zmiana emisji to 2 sekundy od SSB ----->> do Olivia, PSK-RTTY- HELL-SSTV itp.
No dobra teraz szykuje sie do RUSSIA EPC DX i nie ma w N1MM pliku do tych zawodów ?? Próbuję go ustawić i nic ! Mówi że tego pliku po prostu niema. Jak updatuje go ze strony http://www.qrz.ru/contest/attachment.phtml?soft=309 czyli N1MM_testV10.9.6.exe to N1MM zawiesza sie totalnie i klapa absolutna. Jak to ustawić do zawodów?
Moze w nowym temacie o tym conteście?

p.s. jeszcze jedno : MixW ma pewną dobra funkcję : trzymając znacznik nad waterfallem można kółkiem myszy przewijac waterfall i oczywiście radio przestrajac. Nie zauważyłem takiej funkcji w N1MM - jest to bardzo przydatne przy przeszukiwaniu pasma. Ponadto w MixW jest wyjatkowo płynne przestrajanie radia - w N1MM jest to raczej skokowe i z pewnym ociąganiem. Czy tak tez masz ?


  PRZEJDŹ NA FORUM