Polska WW BPSK 63 Contest 2011
    SQ1EIX pisze:

    Regulaminu tych zawodów nikt nie przedstawił tu na forum tylko wyskoczył z zawodami jak filip z konopi. Jeśli będą szerokie konsultacje napewno wezme w nich udział.


A mi się wydaje wydaje że złej baletnicy to i rąbek, albo mamy pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.

Zawody zostały zorganizowane przez EPC Polska i przez to stowarzyszenie (klub) był układany i zatwierdzany regulamin. Nie widzę więc powodów dla których mieli by członkowie tegoż stowarzyszenia czy klubu konsultować regulamin zawodów akurat z Tobą czy też ze mną. Zawody zostały zorganizowane pierwszy raz i podejrzewam, że wszelkie sugestie będą przez organizatorów przyjęte i rozpatrzone, ale mości Panowie nikt Was nie upoważnia do tego aby wyrażać się w taki sposób o tych zawodach:

"Regulamin nadaje się jak papier toaletowy do ............. " Kolego SQ1EIX tak chyba troszkę Cię poniosło może za duże promieniowanie z anten ?

Dla mnie to była fajna zabawa, a już najbardziej mi się chce śmiać jak ktoś mi podaje, że zrobił w bólach 200 QSO w zawodach SP EPC przez 24 godziny, a w zawodach WW RTTY Contest przez 48 godzin robi 400 ..... pan zielony (z całym światem i na wszystkich pasmach bez pokrywających się innych zawodów DIGI)

Do usłyszenia w przyszłym roku, to będzie dla mnie zaszczyt reprezentować SP z województwa lubelskiego.


  PRZEJDŹ NA FORUM