MixW HRD N1MM
ZAWODY
[quote=SQ9JXB]
Petroniusz - trochę się Tobie dziwię że idziesz do celu okrężna drogą.
Używając HRD nie miałbyś takich cyrków ze sprawdzaniem w QRZ.com, bo masz dane na bieżąco. No ale wiem ze lubisz podchody z programami pan zielony
Możesz podpiąć program HRD Utils i HRD Reporter i wtedy praca z QSL-kami jeszcze prostsza jest.

No ale co Ja Tobie będę truł, przecież MixW jest lepszy od HRD pan zielony

[b]Co mi po danych , trzeba je samemu odebrać , wówczas qso zaliczone .


Romanie - pogadamy jak będziesz polował na ekspedycje albo stacje contestowe i dostaniesz tylko raport hi hi hi pan zielony[/quote]

No lubię walczyc z programami jesli mają potencjał wart tego. Mnie najbardziej interesują zawody Digi a szczególnie PSK63 i do tej emisji nie ma lepszego nix MixW z uwagi na doskonały niemal waterfall, obsługe zawodów plikami .stats , sZczególnie pobierania z ekranu np. numerów QSO w raporcie, podpowiedzi o strefach, stanach, oblastiach, powiatach, województwach i co tam jeszcze w pliku sie znajduje- jak sie nie znajduje to sie go zrobi. Tego to HRD nie potrafi na pewno. Ponadto polowanie na DX'y mnie kręci.
Do tego to tez w zakresie digi nie ma lepszego a zreszta tutaj to zadne sztuczki nie sa potrzebne - po prostu czeka sie na swoja kolejkę i już. Kazdym programem to mozna zrobić = N1MM UR5EQF HRD LOGGER MMTTY MMWARI itp itd.

Jeśli możesz to podpowiedz co ten HRD Utils i Reporter dodaje dobrego do HRDlogu ? Bo przydało by się na przykład drukowac nalepki na QSL'ki w formacie małych gotowych około 3x8 cm nalepek samoprzylepnych jakie mozna kupić naklejone na arkusze A4.

Co mi po danych , trzeba je samemu odebrać , wówczas qso zaliczone . hehe no faktycznie akurat DX albo w zawodach ci poda swoje dane lollol Szczególnie w zawodach jak sie spotyka zupełnie nowe znaki nijak nie pasujące do schematu znanych prefiksów.
Może było tak w dawnych dobrych czasach ? dzisiaj na to nie ma szans - jak nie masz internetu to jestes ugotowany praktycznie.
Albo pomoc kolegów potrzebna z internetem.


  PRZEJDŹ NA FORUM