MixW HRD N1MM
ZAWODY
Petroniusz za moich czasów nie było internetu i ciekawe qso również się robiło. Stacje DX owe nie są teraźniejszym wynalazkiem bardzo szczęśliwy Bawię się już w to około 37 lat więc te Twoje pytania są troszkę dla mnie dziwne. Stacje DX szczególnie na cw to lubię i tam rzeczywiście nie ma czasu na wymianę grzeczności. Bywało tak ,że jak otrzymałem kartę to dopiero uzupełniałem dane, a czasami trwało to długo. Janku internet wyłączyłem i twoich danych nie mam po włączeniu neta mam dane SQ9PGO a jego wcześniej nie wpisywałem . Na razie działa , ale nie będę Cię przekonywał, wogóle dzięki za podpowiedź odnośnie ustawień. pan zielony
Na temat MixW dużo nie powiem , ale mój dobry kolega używa go tylko do cw , oprócz tego używa programu z wątku tematu N1MM , ja osobiście wcale go nie kumam.
Dobrze że troszkę jest tego oprogramowania, każdy coś znajdzie dla siebie. Na razie używam HRD , wszystko inne w odstawce. Dodam jeszcze że najlepszym programem w dobie neta jest DXCluster , kiedyś musiałeś się nakręcić gałką by coś upolować, a teraz to drobnostka klikasz i masz. Poza tym jak kiedyś sam zbudowałeś radio to większa satysfakcja była, a wiadomo że home made nie współgrało z komputerem. Podejrzewam że co niektórzy mieli by problem ze zrobieniem jakiejkolwiek łączności. Ale technika idzie do przodu. Zatem wg. mnie najlepszy program to jak podałem wyżej plus klucz telegraficzny bo ekspedycje DX to przeważnie na cw pracują.


  PRZEJDŹ NA FORUM